Koza Nostra Studio

Kim jesteśmy

Koza Nostra Studio powstało z pasji do projektowania i zmiany rzeczywistości zastanej. Tworzą go plastycy, scenografowie, architekci, muzealnicy z doświadczeniem budowania wystaw, produkcji imprez masowych, scenografii nagradzanych na konkursach międzynarodowych i niepowtarzalnych wnętrz użytkowych.
Zespół Koza Nostra Studio specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni nieoczywistych. Ma doświadczenie w aranżacji wystaw czasowych i stałych ekspozycji. Projektuje także scenografie teatralne i filmowe oraz studia telewizyjne. W zespole powstają scenariusze ekspozycyjne konsultowane z historykami, dydaktykami i psychologami.

Nasza oferta

Projektujemy

KN Studio opracowało oraz zrealizowało kampanie społeczne, imprezy masowe i wydarzenia kulturalne we wnętrzach poprzemysłowych.
KN Studio prowadzi także szeroki zakres usług okołoprojektowych w tym: przygotowanie rysunków wykonawczych dla podwykonawców, wykonanie rzutów, przekrojów, widoków, modeli 3D. Opracowuje kosztorysy do projektów własnych i zadanych.
KN Studio posiada doświadczenie w budowaniu przemyślanej identyfikacji wizualnej marki. Projektujemy logotypy szyte na miarę klienta oraz potrzeb rynku, na którym działa.

Współpracujemy z

Muzeum Śląskim w Katowicach

Muzeum Okręgowym w Tarnowie

Muzeum Literatury w Warszawie

Muzeum Historycznym Miasta Krakowa 

Muzeum Narodowym w Krakowie

Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli

Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu

Karkonoskim Parkiem Narodowym

TVN

TTV

Kontakt

Koza Nostra Studio sp. z o. o.
ul. Miodowa 26
33-332 Kraków, PL
 
Natalia Horak
Prezes// Dyrektor Kreatywny
m: 0048 603 227 427
e: N@kozanostrastudio.pl
Maciej Bereś
Dział Projektowy
m: 0048 696 675 716
P@kozanostrastudio.pl
Dawid Pallen
Dział Graficzny
m: 0048 796 405 505
e: G@kozanostrastudio.pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obserwuj nas w social mediach.

fb pinterest

© 2014 Koza Nostra Studio